Kontakt oss


Se større kart

Organisasjonen vår har to ulike bedriftsgrener – én som omfatter salg av informasjon vedrørende bygg- og anleggsmarkedet samt en medieavdeling som gir ut de bransjerelaterte fagbladene VVS aktuelt og Byggfakta med tilhørende nettside og forbrukernettside Byggfaktabolig.no/Badogbolig.no.

Adresse
Værftsgaten 7
Pb 1024
1510 Moss

Sentralbord
69 91 24 00

Fax
69 91 24 01

E-post
post@byggfakta.no

Administrasjonen

Knut Grønningen
Administrerende direktør
Tel: 69 91 24 76
Mobil: 99 27 69 82
Knut.Gronningen@byggfakta.no

Pål Engeseth
Produkt- og utviklingsansvarlig/COO
Tel: 69 91 24 40
Mobil: 95 84 97 11
ple@byggfakta.no

Lars Ivar Dahl
Regnskapsansvarlig
Tel: 69 91 24 42
Mobil: 92 20 34 95
lars.dahl@docu.no

Wenche Andersen
Administrasjon
Tel: 69 91 24 43
wenche.andersen@byggfakta.no

Anita Sohlman Lund
Markedskonsulent
Tel: 69 91 24 56
Mobil: 90 99 91 65
anita.lund@byggfaktamedia.no

Oda Olsen
Konsulent
Tel: 69 91 24 36
Mobil: 92 04 12 17
oso@byggfakta.no

Mediasalg

Fagbladene VVS aktuelt og Byggfakta

Kristen Sandvold
Salgskonsulent
Tel: 69 91 24 31
Mobil: 95 72 10 68
kristen.sandvold@byggfaktamedia.no

Ketil Sterner
Seniorkonsulent
Tel: 69 91 24 57
Mobil: 95 76 65 66
ketil.sterner@byggfaktamedia.no

Solveig Storlien
Seniorkonsulent
Tel: 69 91 24 41
Mobil: 92 26 09 26
solveig.storlien@byggfakta.no

Gå til VVSaktuelt.no
Gå til Byggfakta.no

Salgssjef

Espen Hjortland
Tel: 41 41 10 10
espen.hjortland@byggfakta.no

Key Account Manager

Betty Søderholm
Tel: 69 91 24 66
Mobil: 95 72 70 57
bso@byggfakta.no


Byggfakta Bolig

Mari Bøgseth
Selger
Tel: 69 91 24 19
Mobil: 40 57 90 91
mari.bogseth@byggfakta.no

Michael Shamsian
Selger
Tel: 69 91 24 18
michael.shamsian@byggfakta.no

Shiyamala Kulanathan
Selger
I permisjon

Therese Hole Karlsen
Selger
I permisjon

Produktfakta

Kjell Gudim
Admin
Tel: 69 91 24 51
Mobil: 40 85 00 07
kxg@produktfakta.no

Ida-Emilie Lislerud
Salgskonsulent/Kundesupport
Mobil: 40 09 18 34
iel@produktfakta.no

Eva Midtmoen
Salgskonsulent/Kundesupport
Tel: 69 91 24 62
Mobil: 91 64 23 67
Eva.Midtmoen@produktfakta.no

Niklas Nordh
Salgskonsulent/Kundesupport
Tel: 69 91 24 74
Mobil: 46 73 041 65 29
niklas.nordh@produktfakta.no

Bertil Amundsen
Salgskonsulent/Kundesupport
Tel: 69 91 24 38

Gå til Produktfakta.no

Byggfakta Live

Anne Larsen
Selger
Tel: 69 91 24 16
Mobil: 93 40 97 31
anne.larsen@byggfakta.no

Atle Bekkevold
Selger
Tel: 69 91 24 73
Mobil: 91 14 31 41
afb@byggfakta.no

Mari Bøgseth
Selger
Tel: 69 91 24 19
Mobil: 40 57 90 91
mari.bogseth@byggfakta.no

Gå til Byggfakta Live

Les mer om Prosjektinformasjon

Byggfakta Live

Martin Jamt
Selger
Tel: 69 91 24 39
Mobil: 47 90 63 36
martin.jamt@byggfakta.no

Svenn Erik Eggen
Selger
Tel: 69 91 24 80
Mobil: 92 22 70 77
svenn.eggen@byggfakta.no

Tone Olsen
Selger
Tel: 69 91 24 20
Mobil: 99 35 57 20
tone.olsen@byggfakta.no

Solveig Bakken
Selger
Tel: 69 91 24 79
solveig.bakken@byggfakta.no

Ida Muslic
Selger
Tel: 69 91 24 75
I permisjon

Rapportering

Cathrine Nygård
Teamleder Rapportør, Salg- og markedskoordinator
Tel: 69 91 24 26
Mobil: 93 25 71 79
cathrine.nygard@byggfakta.no

Ann Kristin Brevik
Rapportør
Tel: 69 91 24 64
annkristin.brevik@byggfakta.no

Tobias Brader Wedzicha
Rapportør
Tel: 69 91 24 29
Mobil: 46 88 69 38
Tobias.Wedzicha@byggfakta.no

Redaksjonen

Bjørn Laberg
Redaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Tel: 69 91 24 56
Mobil: 93 60 05 18
bjorn.laberg@byggfaktamedia.no

Odd Borgestrand
Journalist
Mobil: 90 62 00 28
odd@borgestrand.no

Tore Kubberød
Journalist
Mobil: 91 38 20 57
tore.kubberod@gmail.com