Kontakt oss


Se større kart

Selskapet vårt har to ulike bedriftsgrener – én som omfatter salg av informasjon om bygg- og anleggsmarkedet, og én avdeling som gir ut fagbladene Byggfakta og VVS aktuelt, med tilhørende nettsider byggfakta.no og vvsaktuelt.no.

I tillegg driver vi Nordens største produktportal, produktfakta.no. Dette er en nettside med en komplett oversikt over produkter, løsninger, nyheter, dokumentasjon og referanseprosjekter rettet mot proffmarkedet, samt forbrukernettsiden byggfaktabolig.no.

Adresse
Elisabeth Von Hubschs gate 6 1534 Moss(, 1534 Moss
Pb 205
1501 Moss

Sentralbord
69 91 24 00

E-post
post@byggfakta.no


Administrasjonen

Daniel Antonsson
Administrerende direktør
Mobil: +46 70 762 76 05
daniel.antonsson@byggfakta.se

Pål Engeseth
Produkt- og utviklingsansvarlig/COO
Mobil: 95 84 97 11
ple@byggfakta.no

Cathrine Nygård
Leder Personal og Administrasjon
Mobil: 93 25 71 79
cathrine.nygard@byggfakta.no

Wenche Andersen
Administrasjon
Mobil: 90 48 17 74
wenche.andersen@byggfakta.no

Marked

Anita Sohlman Lund
Markedsansvarlig
Mobil: 90 99 91 65
anita.lund@byggfakta.no

Jeanette Lund
Markedskoordinator
Mobil: 95 42 48 30
jeanette.lund@byggfakta.no

Oda Olsen
Support marked
Mobil: 92 04 12 17
oso@byggfakta.no

Media

Fagbladene VVS aktuelt og Byggfakta

Kristen Sandvold
Kunderådgiver - Media
Mobil: 95 72 10 68
kristen.sandvold@byggfakta.no

Solveig Storlien
Kunderådgiver - Media
Mobil: 92 26 09 26
solveig.storlien@byggfakta.no

Antika Norum
Kunderådgiver - Media
Mobil: 45 13 15 44
antika.norum@byggfakta.no

Randi Huth Rogne
Kunderådgiver - Media
Mobil: 99 52 05 00
randi.rogne@byggfakta.no

Gå til VVSaktuelt.no
Gå til Byggfakta.no

Redaksjonen

Bjørn Laberg
Redaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Mobil: 93 60 05 18
bjorn.laberg@byggfakta.no

Therese Alne Bolin
Webredaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Mobil: 41 42 33 45
therese.bolin@byggfakta.no

Odd Borgestrand
Frilanser
Mobil: 90 62 00 28
odd@borgestrand.no

Byggfakta Live

Anne Larsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 93 40 97 31
anne.larsen@byggfakta.no

Atle Bekkevold
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 91 14 31 41
afb@byggfakta.no

Tone Olsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 99 35 57 20
tone.olsen@byggfakta.no

Mari Bøgseth
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 40 57 90 91
mari.bogseth@byggfakta.no

Solveig Bakken
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 99 26 35 33
solveig.bakken@byggfakta.no

Ole-Petter Hansen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 90 85 72 91
ole-petter.hansen@byggfakta.no

Kari-Anne Kristensen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 47 70 48 99 kari.anne.kristensen@byggfakta.no

Jørgen Christensen
Kunderådgiver - prosjekt
Tlf: 92 98 93 44
jorgen.christensen@byggfakta.no

Ruben Bolstad
Kunderådgiver - prosjekt
Tlf: 97 30 39 61
ruben.bolstad@byggfakta.no

Gå til Byggfakta Live

Byggfakta Live

Martin Jamt
Customer care
Mobil: 47 90 63 36
martin.jamt@byggfakta.no

Torstein Skogvold
Customer care
Mobil: 40 17 69 00
torstein.skogvold@byggfakta.no

Kim Robert Lund
Customer care
Tlf: 92 82 45 41
kimrobert.lund@byggfakta.no


Møtebooker

Faruk Øzdemir
Møtebooker
Tlf: 46 69 90 70
faruk.ozdemir@byggfakta.no

Abdifatah Mohamed Ambuure
Møtebooker
Tlf: 45 87 19 96
ama@byggfakta.no

Elise Amanda Hemmingsen
Møtebooker
Tlf: 97 71 10 39
elise.hemmingsen@byggfakta.no

Paulina Bednarz
Møtebooker
Tlf: 45 51 66 21
paulina.bednarz@byggfakta.no

Marianne Bakke
Møtebooker
Tlf: 98 45 13 34
marianne.bakke@byggfakta.no

Celina Olsen
Møtebooker
Tlf: 97 54 70 91
celina.olsen@byggfakta.no

Eva Røkenes
Møtebooker
Tlf: 91 60 67 04
eva.rokenes@byggfakta.no

Produktfakta

Eva Midtmoen
Kundeservice/teamleder
Mobil: 91 64 23 67
eva.midtmoen@byggfakta.no

Ann-Christin Foss
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 91 72 45 47
ann-christin.foss@byggfakta.no

Kristin Nguyen
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 92 42 07 04
kristin.nguyen@produktfakta.no

Line Melletun
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 90 76 17 62
line.melletun@byggfakta.no

Karina Andersen
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 47 32 89 04
karina.andersen@byggfakta.no

Kjell Gudim
Support Produktfakta
Mobil: 40 85 00 07
kxg@byggfakta.no

Gå til Produktfakta.no

Customer success

Christer Hjelm
Head of customer success
christer.hjelm@byggfakta.no

Betty Søderholm
Key Account Manager
Mobil: 95 72 70 57
bso@byggfakta.no

Timofei Nesterov
Account Manager
Mobil: 47 83 37 61
timofei.nesterov@byggfakta.no

Erik Sandnes
Account Manager
Mobil: 90 64 12 42
eirik.sandnes@byggfakta.no


Byggfakta Bolig

Jessica Jansson
Kunderådgiver - Byggfakta Bolig
Mobil: 33 22 21 22
jessica.jansson@byggfakta.no

Mads Jacobsen
Kunderådgiver - Byggfakta Bolig
Mobil: 33 22 21 41
mads.jacobsen@byggfakta.no

Jean Carlo Monroy Ruiz
Kunderådgiver - Byggfakta Bolig
Mobil: 33 22 21 40
jcmr@byggfakta.no

Cathrine Nygård
Leder Personal og Administrasjon
Mobil: 93 25 71 79
cathrine.nygard@byggfakta.no


Rapportering

Ann Kristin Brevik
Rapportør
Mobil: 90 48 17 47
annkristin.brevik@byggfakta.no

 

 
Retningslinjer for datahåndtering, personvern og informasjonskapsler

Ved å surfe videre på vår hjemmeside og bruke våre tjenester godkjenner du at vi samler inn data om dine besøk. I vår personvernerklæring forklarer vi hvilke data vi samler inn, hvorfor vi samler dem inn og hva vi bruker dem til. Les mer...

OK, jeg forstår