Kontakt oss


Se større kart

Organisasjonen vår har to ulike bedriftsgrener – én som omfatter salg av informasjon vedrørende bygg- og anleggsmarkedet samt en medieavdeling som gir ut de bransjerelaterte fagbladene VVS aktuelt og Byggfakta med tilhørende nettside og forbrukernettside Byggfaktabolig.no.

Adresse
Moss Verk 1, M6 Bygget, 1534 Moss
Pb 205
1501 Moss

Sentralbord
69 91 24 00

Fax
69 91 24 01

E-post
post@byggfakta.no

Administrasjonen

Knut Grønningen
Administrerende direktør
Tel: 69 91 24 76
Mobil: 99 27 69 82
Knut.Gronningen@byggfakta.no

Pål Engeseth
Produkt- og utviklingsansvarlig/COO
Tel: 69 91 24 40
Mobil: 95 84 97 11
ple@byggfakta.no

Wenche Andersen
Administrasjon
Tel: 69 91 24 43
wenche.andersen@byggfakta.no

Mogens Stoltz Wennersten
Markedssjef
Mobil: 920 22 888
msw@byggfakta.no

Anita Sohlman Lund
Leder marked og produksjon
Tel: 69 91 24 56
Mobil: 90 99 91 65
anita.lund@byggfakta.no

Oda Olsen
Web- og servicemedarbeider
Tel: 69 91 24 36
Mobil: 92 04 12 17
oso@byggfakta.no

Mediasalg

Fagbladene VVS aktuelt og Byggfakta

Solveig Storlien
Kunderådgiver - Media
Tel: 69 91 24 41
Mobil: 92 26 09 26
solveig.storlien@byggfakta.no

Randi Huth Rogne
Kunderådgiver - Media
Mobil: 99 52 05 00
randi.rogne@byggfakta.no

Antika Norum
Kunderådgiver - Media
Mobil: 45 13 15 44
antika.norum@byggfakta.no

Gå til VVSaktuelt.no
Gå til Byggfakta.no

Salg

Espen Hjortland
Salgssjef
Tel: 41 41 10 10
espen.hjortland@byggfakta.no

Cathrine Nygård
Salgsleder Bolig/Teamleder Rapportør
Tel: 69 91 24 26
Mobil: 93 25 71 79
cathrine.nygard@byggfakta.no

Key Account Manager

Betty Søderholm
Tel: 69 91 24 66
Mobil: 95 72 70 57
bso@byggfakta.no

Kristen Sandvold
Tel: 69 91 24 31
Mobil: 95 72 10 68
kristen.sandvold@byggfakta.no

Byggfakta Bolig

Karina Andersen
Kunderådgiver Media/Teamleder
Tel: 69 91 24 58
Mobil: 47 32 89 04
karina.andersen@byggfakta.no

Camilla Larsen
Kunderådgiver Media
Tel: 69 91 24 35
Mobil: 45 10 81 00
camilla.larsen@byggfakta.no

Shiyamala Kulanathan
Kunderådgiver Media
I permisjon

Therese Hole Karlsen
Kunderådgiver Media
Mobil: 92 22 42 79
Therese.HoleKarlsen@byggfakta.no

Produktfakta

Kjell Gudim
Support IT og produksjon
Tel: 69 91 24 51
Mobil: 40 85 00 07
kxg@byggfakta.no

Ida-Emilie Lislerud
Kunderådgiver - Media
Tel: 69 91 24 00
iel@byggfakta.no

Eva Midtmoen
Kunderådgiver - Media
Tel: 69 91 24 62
Mobil: 91 64 23 67
Eva.Midtmoen@byggfakta.no

Ann-Christin Foss
Kunderådgiver - Media
Mobil: 91 72 45 47
ann-christin.foss@byggfakta.no

Jeanette Lund
Kunderådgiver - Media
Mobil: 95 42 48 30
jeanette.lund@byggfakta.no

Ømer Fener
IT-lærling
Mobil: 45 13 52 12

Gå til Produktfakta.no

Byggfakta Live

Anne Larsen
Kunderådgiver -prosjekt
Tel: 69 91 24 16
Mobil: 93 40 97 31
anne.larsen@byggfakta.no

Atle Bekkevold
Kunderådgiver -prosjekt
Tel: 69 91 24 73
Mobil: 91 14 31 41
afb@byggfakta.no

Mari Bøgseth
Kunderådgiver -prosjekt
Tel: 69 91 24 19
Mobil: 40 57 90 91
mari.bogseth@byggfakta.no

Svenn Erik Eggen
Kunderådgiver -prosjekt
Tel: 69 91 24 80
Mobil: 92 22 70 77
svenn.eggen@byggfakta.no

Tone Olsen
Kunderådgiver -prosjekt
Tel: 69 91 24 20
Mobil: 99 35 57 20
tone.olsen@byggfakta.no

Gå til Byggfakta Live

Les mer om Prosjektinformasjon

Byggfakta Live

Solveig Bakken
Kunderådgiver - prosjekt
Tel: 69 91 24 18
Mobil: 99 26 35 33
solveig.bakken@byggfakta.no

Martin Jamt
Kunderådgiver - prosjekt/Teamleder Kundeutvikling
Tel: 69 91 24 39
Mobil: 47 90 63 36
martin.jamt@byggfakta.no

Timofei Nesterov
Kunderådgiver - prosjekt
Tel: 69 91 24 59
Mobil: 47 83 37 61
timofei.nesterov@byggfakta.no

Torstein Skogvold
Kunderådgiver - prosjekt
Tel: 69 91 24 36
torstein.skogvold@byggfakta.no

Rapportering

Cathrine Nygård
Teamleder Rapportør
Tel: 69 91 24 26
Mobil: 93 25 71 79
cathrine.nygard@byggfakta.no

Ann Kristin Brevik
Rapportør
Tel: 69 91 24 64
annkristin.brevik@byggfakta.no

Tobias Brader Wedzicha
Rapportør
Tel: 69 91 24 29
Tobias.Wedzicha@byggfakta.no

Redaksjonen

Bjørn Laberg
Redaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Tel: 69 91 24 56
Mobil: 93 60 05 18
bjorn.laberg@byggfakta.no

Therese Alne Bolin
Webredaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Tel: 69 91 24 74
Mobil: 41 42 33 45
therese.bolin@byggfakta.no

Odd Borgestrand
Journalist
Mobil: 90 62 00 28
odd@borgestrand.no

Tore Kubberød
Journalist
Mobil: 91 38 20 57
tore.kubberod@gmail.com

 

 
Retningslinjer for datahåndtering, personvern og informasjonskapsler

Ved å surfe videre på vår hjemmeside og bruke våre tjenester godkjenner du at vi samler inn data om dine besøk. I vår personvernerklæring forklarer vi hvilke data vi samler inn, hvorfor vi samler dem inn og hva vi bruker dem til. Les mer...

OK, jeg forstår