Kontakt oss


Se større kart

Organisasjonen vår har to ulike bedriftsgrener – én som omfatter salg av informasjon vedrørende bygg- og anleggsmarkedet samt en medieavdeling som gir ut de bransjerelaterte fagbladene VVS aktuelt og Byggfakta med tilhørende nettside og forbrukernettside Byggfaktabolig.no.

Adresse
Elisabeth Von Hubschs gate 6 1534 Moss(, 1534 Moss
Pb 205
1501 Moss

Sentralbord
69 91 24 00

E-post
post@byggfakta.no


Administrasjonen

Daniel Antonsson
Administrerende direktør
Mobil: +46 70 762 76 05
daniel.antonsson@byggfakta.se

Pål Engeseth
Produkt- og utviklingsansvarlig/COO
Mobil: 95 84 97 11
ple@byggfakta.no

Cathrine Nygård
Leder Personal og Administrasjon
Mobil: 93 25 71 79
cathrine.nygard@byggfakta.no

Wenche Andersen
Administrasjon
Mobil: 90 48 17 74
wenche.andersen@byggfakta.no

Marked

Anita Sohlman Lund
Markedsansvarlig
Mobil: 90 99 91 65
anita.lund@byggfakta.no

Jeanette Lund
Markedskoordinator
Mobil: 95 42 48 30
jeanette.lund@byggfakta.no

Oda Olsen
Support marked
Mobil: 92 04 12 17
oso@byggfakta.no

Ømer Fener
IT-lærling
Mobil: 45 13 52 12
omer.fener@byggfakta.no

Media

Fagbladene VVS aktuelt og Byggfakta

Kristen Sandvold
Kunderådgiver - Media
Mobil: 95 72 10 68
kristen.sandvold@byggfakta.no

Solveig Storlien
Kunderådgiver - Media
Mobil: 92 26 09 26
solveig.storlien@byggfakta.no

Antika Norum
Kunderådgiver - Media
Mobil: 45 13 15 44
antika.norum@byggfakta.no

Randi Huth Rogne
Kunderådgiver - Media
Mobil: 99 52 05 00
randi.rogne@byggfakta.no

Gå til VVSaktuelt.no
Gå til Byggfakta.no

Redaksjonen

Bjørn Laberg
Redaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Mobil: 93 60 05 18
bjorn.laberg@byggfakta.no

Therese Alne Bolin
Webredaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Mobil: 41 42 33 45
therese.bolin@byggfakta.no

Odd Borgestrand
Frilanser
Mobil: 90 62 00 28
odd@borgestrand.no

Byggfakta Live

Anne Larsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 93 40 97 31
anne.larsen@byggfakta.no

Atle Bekkevold
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 91 14 31 41
afb@byggfakta.no

Tone Olsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 99 35 57 20
tone.olsen@byggfakta.no

Mari Bøgseth
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 40 57 90 91
mari.bogseth@byggfakta.no

Solveig Bakken
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 99 26 35 33
solveig.bakken@byggfakta.no

Gå til Byggfakta Live

Les mer om Prosjektinformasjon

Byggfakta Live

Martin Jamt
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 47 90 63 36
martin.jamt@byggfakta.no

Timofei Nesterov
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 47 83 37 61
timofei.nesterov@byggfakta.no

Torstein Skogvold
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 40 17 69 00
torstein.skogvold@byggfakta.no


Møtebooker

Stian Enger
Teamleder
Mobil: 94 84 48 84
stian.enger@byggfakta.no

Ole-Petter Hansen
Møtebooker
Mobil: 90 85 72 91
ole-petter.hansen@byggfakta.no

Kristine Bjørneset Flø
Møtebooker
Mobil: 48 06 75 24
kristine.bjornesetflo@byggfakta.no

Produktfakta

Eva Midtmoen
Kundeservice/teamleder
Mobil: 91 64 23 67
eva.midtmoen@byggfakta.no

Ann-Christin Foss
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 91 72 45 47
ann-christin.foss@byggfakta.no

Kristin Nguyen
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 92 42 07 04
kristin.nguyen@produktfakta.no

Line Melletun
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 90 76 17 62
line.melletun@byggfakta.no

Karina Andersen
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 47 32 89 04
karina.andersen@byggfakta.no

Kjell Gudim
Support Produktfakta
Mobil: 40 85 00 07
kxg@byggfakta.no

Gå til Produktfakta.no

Key Account Manager

Betty Søderholm
Mobil: 95 72 70 57
bso@byggfakta.no

Byggfakta Bolig

Cathrine Nygård
Leder Personal og Administrasjon
Mobil: 93 25 71 79
cathrine.nygard@byggfakta.no

Rapportering

Ann Kristin Brevik
Rapportør
Mobil: 90 48 17 47
annkristin.brevik@byggfakta.no

 

 
Retningslinjer for datahåndtering, personvern og informasjonskapsler

Ved å surfe videre på vår hjemmeside og bruke våre tjenester godkjenner du at vi samler inn data om dine besøk. I vår personvernerklæring forklarer vi hvilke data vi samler inn, hvorfor vi samler dem inn og hva vi bruker dem til. Les mer...

OK, jeg forstår