Kontakt oss


Se større kart

Selskapet vårt har to ulike bedriftsgrener – én som omfatter salg av informasjon om bygg- og anleggsmarkedet, og én avdeling som gir ut fagbladet Byggfakta nyheter, med tilhørende nettsider nyheter.byggfakta.no og vvsaktuelt.no.

I tillegg driver vi Nordens største produktportal, produktfakta.no. Dette er en nettside med en komplett oversikt over produkter, løsninger, nyheter, dokumentasjon og referanseprosjekter rettet mot proffmarkedet, samt forbrukernettsiden byggfaktabolig.no.

Adresse
Elisabeth Von Hubschs gate 6 1534 Moss, 1534 Moss
Pb 205
1501 Moss

Sentralbord
69 91 24 00

E-post
post@byggfakta.no


Administrasjonen

Lars Schön
Administrerende direktør
Mobil: 90 48 43 55
lars.schon@byggfakta.no

Pål Engeseth
Produkt- og utviklingsansvarlig/COO
Mobil: 95 84 97 11
ple@byggfakta.no

Cathrine Nygård
HR og Administrasjon
Mobil: 93 25 71 79
cathrine.nygard@byggfakta.no

Wenche Andersen
Administrasjon
Mobil: 90 48 17 74
wenche.andersen@byggfakta.no

Kjell Gudim
IT
Mobil: 40 85 00 07
kxg@byggfakta.no

Marked

Anita Sohlman Lund
Marketing Manager
Mobil: 90 99 91 65
anita.lund@byggfakta.no

Henok Hayle
Growth marketing campaign manager
Mobil: +46 70 375 0755
henok.hayle@byggfakta.se

Media

Fagbladet Byggfakta nyheter

Kristen Sandvold
Kunderådgiver - Media
Mobil: 90 48 27 21
kristen.sandvold@byggfakta.no

Solveig Storlien
Kunderådgiver - Media
Mobil: 92 26 09 26
solveig.storlien@byggfakta.no

Erik Hjalmar Berbu
Kunderådgiver - Media
Mobil: 93 63 03 61
erik.berbu@byggfakta.no

Gå til VVSaktuelt.no
Gå til Byggfakta.no

Redaksjonen

Bjørn Laberg
Redaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Mobil: 93 60 05 18
bjorn.laberg@byggfakta.no

Odd Borgestrand
Frilanser
Mobil: 90 62 00 28
odd@borgestrand.no

Simen Kristoffer Madsen
Markedskoordinator
Mobil: 93 64 77 86
simen .madsen@byggfakta.no

Byggfakta SMART

Anne Larsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 93 40 97 31
anne.larsen@byggfakta.no

Aleksander Tjæran
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 46 63 88 34
aleksander.tjaran@byggfakta.no

Tone Olsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 99 35 57 20
tone.olsen@byggfakta.no

Mari Bøgseth
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 40 57 90 91
mari.bogseth@byggfakta.no

Solveig Bakken
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 99 26 35 33
solveig.bakken@byggfakta.no

Kari-Anne Kristensen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 47 70 48 99 kari.anne.kristensen@byggfakta.no

Jørgen Christensen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 92 98 93 44
jorgen.christensen@byggfakta.no

Rikke van Spronsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 90 48 43 23
rikke.spronsen@byggfakta.no

Gå til Byggfakta Smart

Rapportering

Sanna Lakke
Rapportør
Telefon: 90 48 43 26
sanna.laake@byggfakta.no

Alva Silver Östberg
Rapportør
Telefon: 33 22 21 21
alva.silver@byggfakta.no

Ann-Sofie Sundsten
Rapportør
Telefon: 33 22 21 33
ann-sofie.sundsten@byggfakta.no

Caroline Mill
Rapportør
Telefon: 33 22 21 26
caroline.mill@byggfakta.no

Ida-Marie Myrseth
Rapportør
Telefon: 33 22 21 35
ida-marie.myrseth@byggfakta.no

Jenny Palmquist
Rapportør
Telefon: 33 22 21 27
jenny.palmquist@byggfakta.no

Jessica Forsling
Rapportør
Telefon: 33 22 21 28
jessica.forsling@byggfakta.no

Byggfakta SMART

Petter Evensen
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 90 48 43 20
Petter.Evensen@byggfakta.no

Ine Drillestad Larsen
Kunderådgiver - Prosjekt
Mobil: 47 36 53 56
ine.moe@byggfakta.no

Tord Månström
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 90 48 43 39
Tord.Manstrom@byggfakta.no

Stefan Strickert
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 90 48 43 41
Stefan.Strickert@byggfakta.no

Anette Lensberg
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 23 96 33 71
anette.lensberg@byggfakta.no

Daniel Hansen
Sales Manager
Mobil: 41 33 41 83
daniel.stene@byggfakta.no

Jeanette Lund
Markedskoordinator
Mobil: 95 42 48 30
jeanette.lund@byggfakta.no

Betty Søderholm
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 95 72 70 57
bso@byggfakta.no



Rapportering

Malin Listh
Rapportør
Telefon: 33 22 21 30
malin.listh@byggfakta.no

Marlene Moberg
Rapportør
Telefon: 33 22 21 52
marlene.moberg@byggfakta.no

Ronja Myrseth
Rapportør
Telefon: 33 22 21 44
ronja.myrseth@byggfakta.no

Sara Söderlund
Rapportør
Telefon: 33 22 21 67
sara.soderlund@byggfakta.no

Tilda Ekvall
Rapportør
Telefon: 23 65 35 98
tilda.ekvall@byggfakta.no

Åsa Wetter
Rapportør
Telefon: 33 22 21 23
asa.wetter@byggfakta.no

Byggfakta SMART kundesupport

Martin Jamt
Customer care
Mobil: 69 91 24 30
martin.jamt@byggfakta.no

Kenneth Andersen
Customer care
Mobil: 69 91 24 30
kenneth.andersen@byggfakta.no

Timofei Nesterov
Customer Care
Mobil: 69 91 24 30
timofei.nesterov@byggfakta.no

Frode Gravningsmyr
Customer Care
Mobil: 69 91 24 30
frode.gravningsmyr@byggfakta.no

Ole-Petter Hansen
Customer Care
Mobil: 69 91 24 30
ole-petter.hansen@byggfakta.no

John Arne Ambuure
Customer Care
Mobil: 97 40 58 42

Aouse Al-Anee
Customer Care
Mobil: 90 48 17 47
aouse.alanee@byggfakta.no




Produktfakta

Ann-Christin Foss
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 91 72 45 47
ann-christin.foss@byggfakta.no

Eva Midtmoen
Kundeservice/teamleder
Mobil: 91 64 23 67
eva.midtmoen@byggfakta.no

Karina Andersen
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 47 32 89 04
karina.andersen@byggfakta.no

Kristin Nguyen
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 99 10 52 25
kristin.nguyen@byggfakta.no

Gå til Produktfakta.no

Customer success

Per Helling
Account Manager
Mobil: 91 13 03 11
Per.Helling@byggfakta.no

Erik Sandnes
Account Manager
Mobil: 90 64 12 42
erik.sandnes@byggfakta.no

Paulina Bednarz
Account Manager
Mobil: 69 91 24 30
paulina.bednarz@byggfakta.no

Katrine Isabell Norum
Connecting Customer
Mobil: 90 48 27 24
katrine.norum@byggfakta.no

Jeanett Mikkelsen
Connecting Customer
Mobil: 90 48 17 48
jeanett.mikkelsen@byggfakta.no


Rapportering

Celina Olsen
Rapportør
Mobil: 97 54 70 91
celina.olsen@byggfakta.no

 

 
Retningslinjer for datahåndtering, personvern og informasjonskapsler

Ved å surfe videre på vår hjemmeside og bruke våre tjenester godkjenner du at vi samler inn data om dine besøk. I vår personvernerklæring forklarer vi hvilke data vi samler inn, hvorfor vi samler dem inn og hva vi bruker dem til. Les mer...

OK, jeg forstår